Qui som

Sebastià Escarp

Sebastià Escarp Tomàs, President

Consell Rector

Sebastià Escarp Tomàs, President

Jaume Gené Roig, Sots-President

Josep Maria Sans Companys, Secretari

José Ramon Citoler Herbera, Vocal

Gerard Cases Serra, Vocal

 

Josep Presseguer

Josep Presseguer i Gené, Director General

direccio@fruitsponent.com

Organigrama

Josep Capdevila Ortis

JOSEP CAPDEVILA ORTÍS

Director de Control de Gestió

jcapdevila@fruitsponent.com

 

Joan Charles Dolcet

JOAN CHARLES DOLCET

Director d'Operacions

jcharles@fruitsponent.com

 

Modest Palau

MODEST PALAU SALSE

Director Comercial

mpalau@fruitsponent.com

 


Toni Vitores

TONI VITORES BAGUÉ

Director d'Enginyeria Agronòmica

tvitores@fruitsponent.com

Montse Morillo

MONTSE MORILLO ESTEVE

Cap del Departament de Logística

mmorillo@fruitsponent.com


Maria Jesús Sisó

MARIA JESÚS SISÓ

Secretària de Direcció

mjsiso@fruitsponent.com

Santi Bonet

SANTI BONET

Cap del Departament de Comunicació i Relacions Externes

sbonet@fruitsponent.com